Львівська Фундація Регіональних Ініціатив


Україна, Львівська область, Львів, вул. Площа Ринок, 29


Останнє оновлення інформації: 21 лютого 2017 р.

Львівська ФРІ – це організація, яка мотивує, надихає, дарує багато можливостей. Фундація регіональних ініціатив - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

Львівська Міська Організація створена у вересні 2007р. У січні 2008р. зареєстрована в органах Юстиції. На сьогоднішній день в організації близько 30 людей. За 8 років активної діяльності організація виховала багато молодих лідерів, які на даний час працюють в різних неурядових організаціях. ФРІ є незалежною громадською організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. Проте саме Львівська Фундація Регіональних Ініціатив протягом усіх років існування приймала активну участь у творені молодіжної політики.

  Загальна інформація

Освіта (навчання)


Управлінське консультування
Стратегічний консалтинг

Львівська Фундація Регіональних Ініціатив Львівська Фундація Регіональних Ініціатив

+38 (063) 72 76 822